fbpx
Jūsu meklēšanas rezultāti

Par mums

Piesaistīt pircēju, kurš ir gatavs iegādāties īpašumu par tā pieprasīto vērtību, jebkuram īpašniekam var būt laikietilpīgs un sarežģīts izaicinājums.

Realest8 palīdzēs jums izvairīties no stresa un nemitīgiem zvaniem un tikšanām, kas rodas brīdī, kad vēlaties pārdod savu nekustamo īpašumu, piedāvājot arī modernākos nekustamā īpašuma pārdošanas rīkus – inovatīvās 360 virtuālās tūres un aerofotografēšanas pakalpojumus.

Šiem rīkiem ir būtiska loma īpašuma vērtības radīšanā pircēju skatījumā, kā arī tie samazina darījuma veikšanai nepieciešamo laiku.

Nacionālā Nekustamo Īpašumu asociācija nesenā pētījumā atklāja, ka 90% no visiem potenciālajiem pircējiem tiešsaistē meklē savas sapņu mājas, izmantojot dažādas lietotnes un inovatīvus nekustamā īpašumu mārketinga rīkus.

Ko tas nozīmē Jums? – Lai ātri un efektīvi atrastu nekustamā īpašuma pircēju, nozīmīga loma ir Jūsu īpašuma iekļaušanai tiešsaistē, papildinātai ar lietotājam ērtiem un viegli lietojamiem rīkiem, kurus Realest8 Jums nodrošinās!

Arī nekustamo īpašumu aģentiem īpašumu izrādīšana visas dienas garumā ir nogurdinošs un laikietilpīgs process, jo īpaši tad, ja īpašuma apskate ir balstīta uz sludinājumā ievietotām fotogrāfijām.

Mūsu 360 virtuālās tūres potenciālajam pircējam ļauj ielūkoties īpašumā pilnībā, un jau pirms būšanas tajā iziet cauri katrai istabai un izjust tās.

Realitātes sajūta, apskatot īpašumu tiešsaistē, rada spilgtākas emocijas un vēlmi tajā arī pa īstam atrasties un uzkavēties, tādējādi novietojot Jūsu sludinājumu saraksta augšgalā un ātrāk pieņemot lēmumu par tā iegādi. Izmantojot kvalitatīvus nekustamā īpašuma virtuālās tūres un aerofotografēšanas pakalpojumus, mēs atradīsim īsto pircēju krietni īsākā laikā.

Mēs katru dienu strādājam pie dažādu procesu automatizēšanas un jaunu inovāciju ieviešanas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu pirkšanu, pārdošanu un izīrēšanu.

  • Izvērstā meklēšana

    € 0 uz € 10,000,000

  • Hipotēku kalkulators

Salīdziniet sarakstus